Bel Fuse Inc. CN1020A20G41P8-200
CN1020A20G41P8-200 picture photo
Mfg. Part Number
CN1020A20G41P8-200
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 41C 41#20 P BY PLUG WC
Datasheet Download
CN1020A20G41P8-200.pdf
Availability of CN1020A20G41P8-200
QUANTITY
CN1020A20G41P8-200 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1020A20G41P8-200
Internal Part NumberEIS-CN1020A20G41P8-200
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1020A20G41P8-200
Related LinksCN1020A20, CN1020A20G41P8-200 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1020A20G41P8-200 Details Description
Related parts for CN1020A20G41P8-200
LED INVERT CONE GRN CLR 3MM T/H datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 35V 20% 2917 datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
TVS DIODE 11.1VWM 18.2VC DO214AB datasheet.pdf
CONN ADAPTER 19P-19P F-M PNL MNT datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE 4PDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 6POS R/A 2.5MM datasheet.pdf