Bel Fuse Inc. CN1020A20G41P8Y040
CN1020A20G41P8Y040 picture photo
Mfg. Part Number
CN1020A20G41P8Y040
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 41C 41#20 P BY PLUG LC
Datasheet Download
CN1020A20G41P8Y040.pdf
Availability of CN1020A20G41P8Y040
QUANTITY
CN1020A20G41P8Y040 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1020A20G41P8Y040
Internal Part NumberEIS-CN1020A20G41P8Y040
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1020A20G41P8Y040
Related LinksCN1020A20, CN1020A20G41P8Y040 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1020A20G41P8Y040 Details Description
Related parts for CN1020A20G41P8Y040
CABLE CORE RIBBON/FLEX 8.00MM datasheet.pdf
FILTER RFI COMPACT R/A .250 6A datasheet.pdf
CAP ROCKER RECTANGULAR BLACK datasheet.pdf
CONN SOCKET SUBMIN 37POS GOLD datasheet.pdf
RES SMD 107 OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 75W datasheet.pdf
GK NICU NRS PU V0 REC datasheet.pdf
RES SMD 47 OHM 1% 0.4W 0805 datasheet.pdf