Bel Fuse Inc. CN1020A22G12P8-040
CN1020A22G12P8-040 picture photo
Mfg. Part Number
CN1020A22G12P8-040
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 12C 12#12 P BY PLUG LC
Datasheet Download
CN1020A22G12P8-040.pdf
Availability of CN1020A22G12P8-040
QUANTITY
CN1020A22G12P8-040 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1020A22G12P8-040
Internal Part NumberEIS-CN1020A22G12P8-040
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1020A22G12P8-040
Related LinksCN1020A22, CN1020A22G12P8-040 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1020A22G12P8-040 Details Description
Related parts for CN1020A22G12P8-040
CONN JACK 1POS PHONO YELLOW PCMT datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 13A 240VAC 60VDC datasheet.pdf
OSC XO 14.31818MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
RES SMD 4.42M OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS .100 EXTEND datasheet.pdf
FIXED IND 5.6UH 1.18A 180 MOHM datasheet.pdf
SWITCH KEYLOCK 2POS DPDT 3A datasheet.pdf
CABLE 12POS .100 JUMPER 5 INCH datasheet.pdf
FIXED IND 330NH 1.705A 130 MOHM datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 8POS WALL MNT SKT datasheet.pdf
JT 79C 79#22D SKT PLUG datasheet.pdf
CAP 47 UF 20% 16 V datasheet.pdf