Bel Fuse Inc. CN1020A22G19P10-240
CN1020A22G19P10-240 picture photo
Mfg. Part Number
CN1020A22G19P10-240
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 19C 19#16 P BY PLUG WC
Datasheet Download
CN1020A22G19P10-240.pdf
Availability of CN1020A22G19P10-240
QUANTITY
CN1020A22G19P10-240 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1020A22G19P10-240
Internal Part NumberEIS-CN1020A22G19P10-240
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1020A22G19P10-240
Related LinksCN1020A22, CN1020A22G19P10-240 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1020A22G19P10-240 Details Description
Related parts for CN1020A22G19P10-240
THERMISTOR 120 OHM 265V PTC datasheet.pdf
IC SWITCH QUAD SPST 16TSSOP datasheet.pdf
RES SMD 32.4 OHM 0.5% 1/16W 0816 datasheet.pdf
RES SMD 14.7KOHM 0.05% 1/4W 0805 datasheet.pdf
CAP FILM 1.2UF 5% 250VDC RADIAL datasheet.pdf
FIXED IND 5.6UH 9.5A 19 MOHM SMD datasheet.pdf
CONN SPRING LOAD 3POS SNGL PCB datasheet.pdf
CABLE datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .100" datasheet.pdf