Bel Fuse Inc. CN1020A22G19P9-240
CN1020A22G19P9-240 picture photo
Mfg. Part Number
CN1020A22G19P9-240
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 19C 19#16 P BY PLUG WC
Datasheet Download
CN1020A22G19P9-240.pdf
Availability of CN1020A22G19P9-240
QUANTITY
CN1020A22G19P9-240 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1020A22G19P9-240
Internal Part NumberEIS-CN1020A22G19P9-240
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1020A22G19P9-240
Related LinksCN1020A22, CN1020A22G19P9-240 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1020A22G19P9-240 Details Description
Related parts for CN1020A22G19P9-240
IC SWITCH QUAD SPST 16QFN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 10POS R/A .100 SLD datasheet.pdf
RES SMD 22.1 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP CER 0.27UF 50V Z5U 1210 datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
OSC VCXO 200.000MHZ LVDS SMD datasheet.pdf
FIXED IND 50UH 9.9A 16 MOHM TH datasheet.pdf
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC datasheet.pdf
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
HEADER datasheet.pdf
CONN HOOD TOP ENTRY SZB16 M32 datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 16V X7R 1206 datasheet.pdf