Bel Fuse Inc. CN1020A22G19S10-040
CN1020A22G19S10-040 picture photo
Mfg. Part Number
CN1020A22G19S10-040
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 19C 19#16 S BY PLUG LC
Datasheet Download
CN1020A22G19S10-040.pdf
Availability of CN1020A22G19S10-040
QUANTITY
CN1020A22G19S10-040 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1020A22G19S10-040
Internal Part NumberEIS-CN1020A22G19S10-040
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1020A22G19S10-040
Related LinksCN1020A22, CN1020A22G19S10-040 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1020A22G19S10-040 Details Description
Related parts for CN1020A22G19S10-040
DSUB CABL-AMM37G/ AE37G / AMM37G datasheet.pdf
RES SMD 5.11M OHM 1% 1/10W 0402 datasheet.pdf
RES SMD 22 OHM 1% 1.5W 2512 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 150W datasheet.pdf
CAP ALUM 22000UF 100V SCREW datasheet.pdf
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC datasheet.pdf
BERGSTIK datasheet.pdf
CONN PLUG W/PINS datasheet.pdf
DIODE ZENER 47V 1W DO213AB datasheet.pdf
350 TB SOCKET WF RA datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 8A SYNC datasheet.pdf