Bel Fuse Inc. CN1020A22G19S10-200
CN1020A22G19S10-200 picture photo
Mfg. Part Number
CN1020A22G19S10-200
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 19C 19#16 S BY PLUG WC
Datasheet Download
CN1020A22G19S10-200.pdf
Availability of CN1020A22G19S10-200
QUANTITY
CN1020A22G19S10-200 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1020A22G19S10-200
Internal Part NumberEIS-CN1020A22G19S10-200
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1020A22G19S10-200
Related LinksCN1020A22, CN1020A22G19S10-200 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1020A22G19S10-200 Details Description
Related parts for CN1020A22G19S10-200
IC TXRX RS-485 3.3V 14-SOIC datasheet.pdf
BOX PLASTIC GRAY 8"L X 4.8"W datasheet.pdf
TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN datasheet.pdf
DIODE BRIDGE FAST 1600V KAMM-MOD datasheet.pdf
CONN PLUG 5POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
CAP CER 47PF 200V NP0 AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 3300UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
RES 182 OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RECEPT 15POS 1MM SMD GOLD datasheet.pdf