Bel Fuse Inc. CN1020A24G30P10-000
CN1020A24G30P10-000 picture photo
Mfg. Part Number
CN1020A24G30P10-000
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 30C 30#16 P BY PLUG LC
Datasheet Download
CN1020A24G30P10-000.pdf
Availability of CN1020A24G30P10-000
QUANTITY
CN1020A24G30P10-000 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1020A24G30P10-000
Internal Part NumberEIS-CN1020A24G30P10-000
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1020A24G30P10-000
Related LinksCN1020A24, CN1020A24G30P10-000 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1020A24G30P10-000 Details Description
Related parts for CN1020A24G30P10-000
FAN AXIAL 119X25.5MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
CONN RECEPT 80POS .8MM DUAL SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100PS DIP .100 SLD datasheet.pdf
PANEL SIDE 86X28X0.8" GREY 1/PR datasheet.pdf
CAP CER 7.3PF 50V S2H 0402 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 25W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 8POS PIN datasheet.pdf
IC CLOCK SSCG 1PLL 8TSSOP datasheet.pdf
Connector Socket 56 Position 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
LUG COPPER 2 HOLE datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X10MM L-TAB datasheet.pdf
Crystal 36.0000MHz 10ppm 9pF 100 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf