Bel Fuse Inc. CN1021A10G05P9-200
CN1021A10G05P9-200 picture photo
Mfg. Part Number
CN1021A10G05P9-200
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 5C 5#20 P BY RECP WC
Datasheet Download
CN1021A10G05P9-200.pdf
Availability of CN1021A10G05P9-200
QUANTITY
CN1021A10G05P9-200 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1021A10G05P9-200
Internal Part NumberEIS-CN1021A10G05P9-200
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1021A10G05P9-200
Related LinksCN1021A10, CN1021A10G05P9-200 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1021A10G05P9-200 Details Description
Related parts for CN1021A10G05P9-200
Connector Receptacle 26 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
IC OPAMP GP 1.2MHZ RRO 12VQFN datasheet.pdf
BOX PLASTIC GRY/CLR 4.8"LX4.72"W datasheet.pdf
RES 243 OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 120V datasheet.pdf
LMZF 7/5/135 3.5OR datasheet.pdf
CABLE 5POS datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X10MM L-TAB T412 datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 15 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 9 Position Through Hole Solder datasheet.pdf