Bel Fuse Inc. CN1021A10G20S7-200
CN1021A10G20S7-200 picture photo
Mfg. Part Number
CN1021A10G20S7-200
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 2C 2#16 S BY RECP WC
Datasheet Download
CN1021A10G20S7-200.pdf
Availability of CN1021A10G20S7-200
QUANTITY
CN1021A10G20S7-200 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1021A10G20S7-200
Internal Part NumberEIS-CN1021A10G20S7-200
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1021A10G20S7-200
Related LinksCN1021A10, CN1021A10G20S7-200 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1021A10G20S7-200 Details Description
Related parts for CN1021A10G20S7-200
OSC XO 11.2896MHZ CMOS TTL SMD datasheet.pdf
RECEIVER/DECODER 433MHZ RF datasheet.pdf
FUSE IND T-DELAY 70A 600VAC/DC datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 4POS VERT 3.81MM datasheet.pdf
CONN POWER HEADER 10POS GOLD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 50W datasheet.pdf
CAP ALUM 220UF 20% 160V RADIAL datasheet.pdf
OPTICAL ENCODER datasheet.pdf
PC99AL SCR 114X114X0.1MM datasheet.pdf
KIT, OFFICE BOX,12PT,LT ALMOND datasheet.pdf
RES SMD 3.65K OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf