Bel Fuse Inc. CN1021A12G03S9-040
CN1021A12G03S9-040 picture photo
Mfg. Part Number
CN1021A12G03S9-040
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 3C 3#16 S BY RECP LC
Datasheet Download
CN1021A12G03S9-040.pdf
Availability of CN1021A12G03S9-040
QUANTITY
CN1021A12G03S9-040 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1021A12G03S9-040
Internal Part NumberEIS-CN1021A12G03S9-040
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1021A12G03S9-040
Related LinksCN1021A12, CN1021A12G03S9-040 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1021A12G03S9-040 Details Description
Related parts for CN1021A12G03S9-040
FUSE AUTO 30A 32VDC BLADE datasheet.pdf
IC REG LDO 18V 0.5A DPAK datasheet.pdf
RES MO 1/2W 0.12 OHM 5% AXIAL datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 1.5MB FLASH 176LQFP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 75W datasheet.pdf
RES 0.27 OHM 1.5W 2% AXIAL datasheet.pdf
CABLE 12COND 18AWG BLACK 1000' datasheet.pdf
COM MINI 0.6GHZ 512MB ET datasheet.pdf
IC REG LDO 1.8V 0.2A 5SSOP datasheet.pdf