Bel Fuse Inc. CN1021A12G12P7Y240
CN1021A12G12P7Y240 picture photo
Mfg. Part Number
CN1021A12G12P7Y240
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 12C 12#20 P BY RECP WC
Datasheet Download
CN1021A12G12P7Y240.pdf
Availability of CN1021A12G12P7Y240
QUANTITY
CN1021A12G12P7Y240 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1021A12G12P7Y240
Internal Part NumberEIS-CN1021A12G12P7Y240
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1021A12G12P7Y240
Related LinksCN1021A12, CN1021A12G12P7Y240 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1021A12G12P7Y240 Details Description
Related parts for CN1021A12G12P7Y240
LED YELLOW DIFFUSED 0603 SMD datasheet.pdf
SENSOR 200PSI 7/16-20UNF .5-4.5V datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 3A SYNC 10MLPD datasheet.pdf
RES 5.11 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 324K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
GASKET datasheet.pdf
SAFETY EDGE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 75W datasheet.pdf
OSC PROG 1.8V 1.3NS 30PPM 3.2X5 datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER SOT-25 datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS INLINE SKT RA datasheet.pdf