Bel Fuse Inc. CN1021A14G04P9-200
CN1021A14G04P9-200 picture photo
Mfg. Part Number
CN1021A14G04P9-200
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 4C 4#12 P BY RECP WC
Datasheet Download
CN1021A14G04P9-200.pdf
Availability of CN1021A14G04P9-200
QUANTITY
CN1021A14G04P9-200 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1021A14G04P9-200
Internal Part NumberEIS-CN1021A14G04P9-200
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1021A14G04P9-200
Related LinksCN1021A14, CN1021A14G04P9-200 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1021A14G04P9-200 Details Description
Related parts for CN1021A14G04P9-200
RES 36K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .156 EYELET datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 6.3V 20% 1611 datasheet.pdf
IC BUS BUFF TRI-ST QD 14SOIC datasheet.pdf
CBL 17PS 0.5MM JMPR TYPE A 1.18" datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 50W datasheet.pdf