Bel Fuse Inc. CN1021A16G10P6-240
CN1021A16G10P6-240 picture photo
Mfg. Part Number
CN1021A16G10P6-240
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 10C 10#16 P BY RECP WC
Datasheet Download
CN1021A16G10P6-240.pdf
Availability of CN1021A16G10P6-240
QUANTITY
CN1021A16G10P6-240 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1021A16G10P6-240
Internal Part NumberEIS-CN1021A16G10P6-240
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1021A16G10P6-240
Related LinksCN1021A16, CN1021A16G10P6-240 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1021A16G10P6-240 Details Description
Related parts for CN1021A16G10P6-240
THYRISTOR MODULE 1600V 2X32A datasheet.pdf
SWITCH LOCK SPDT LOW PRO datasheet.pdf
SIDAC HI SURGE 75V 1000A DO214 datasheet.pdf
RES SMD 11K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC FPGA 576 I/O 900FBGA datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 0.1A 30V datasheet.pdf
CABLE PROTECTIVE TUBE 2M FOR RX4 datasheet.pdf
IC VREF SERIES 3.3V SOT23-6 datasheet.pdf
RES 10K OHM 0.6W 0.005% RADIAL datasheet.pdf
HAR-BUS HM MEL. TYP A, AFS 2, TU datasheet.pdf
LED ASSY RA 1.8MM 3X1 G/A/Y DIFF datasheet.pdf