Bel Fuse Inc. CN1021A18G11P9-040
CN1021A18G11P9-040 picture photo
Mfg. Part Number
CN1021A18G11P9-040
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 10#16 1#2 P BY RECP LC
Datasheet Download
CN1021A18G11P9-040.pdf
Availability of CN1021A18G11P9-040
QUANTITY
CN1021A18G11P9-040 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1021A18G11P9-040
Internal Part NumberEIS-CN1021A18G11P9-040
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1021A18G11P9-040
Related LinksCN1021A18, CN1021A18G11P9-040 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1021A18G11P9-040 Details Description
Related parts for CN1021A18G11P9-040
CONN HEADER 40 POS .100" STR TIN datasheet.pdf
CONN TERMINAL 22-26AWG PCB datasheet.pdf
SENSOR 750PSI 7/16-20 UNF 4.5V datasheet.pdf
0.64 III 12POS PLUG ASSY datasheet.pdf
RF ZIGBEE SMART ENERGY MOD SMD datasheet.pdf
RES 909 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 39K OHM 5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 26 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
CRYSTAL 32.000 MHZ 6PF SMT datasheet.pdf