Bel Fuse Inc. CN1021A18G31P9Y240
CN1021A18G31P9Y240 picture photo
Mfg. Part Number
CN1021A18G31P9Y240
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 31C 31#20 P BY RECP WC
Datasheet Download
CN1021A18G31P9Y240.pdf
Availability of CN1021A18G31P9Y240
QUANTITY
CN1021A18G31P9Y240 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1021A18G31P9Y240
Internal Part NumberEIS-CN1021A18G31P9Y240
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1021A18G31P9Y240
Related LinksCN1021A18, CN1021A18G31P9Y240 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1021A18G31P9Y240 Details Description
Related parts for CN1021A18G31P9Y240
CASE ABS GRAY 6.5"L X 8.86"W datasheet.pdf
CONN MAGJACK 4PORT 1000 BASE-T datasheet.pdf
MOTOR SERVO AC INC KEY OS 3KW datasheet.pdf
KK 100 HDR ASSY RA BKWY 11POS datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPST-NO 2A 24V datasheet.pdf
CH20M BUS 4.50/05 AU/500 datasheet.pdf
TVS DIODE 43.6VWM 70.1VC DO215AB datasheet.pdf
RES SMD 9.42KOHM 0.05% 1/5W 1506 datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 5 (Power) Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 12 Circuit 0.563" (14.30mm) datasheet.pdf
CAP FILM 1000VDC 3UF RADIAL datasheet.pdf