Bel Fuse Inc. CN1021A20G25P9Y040
CN1021A20G25P9Y040 picture photo
Mfg. Part Number
CN1021A20G25P9Y040
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 19#20 6#12 P BY RECP LC
Datasheet Download
CN1021A20G25P9Y040.pdf
Availability of CN1021A20G25P9Y040
QUANTITY
CN1021A20G25P9Y040 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1021A20G25P9Y040
Internal Part NumberEIS-CN1021A20G25P9Y040
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1021A20G25P9Y040
Related LinksCN1021A20, CN1021A20G25P9Y040 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1021A20G25P9Y040 Details Description
Related parts for CN1021A20G25P9Y040
FILTER 20 AMP PC MOUNT datasheet.pdf
CAP ALUM 390UF 20% 350V SNAP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 49.5W datasheet.pdf
RES 10.7K OHM 1% 1W AXIAL datasheet.pdf
RES 32.4K OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
LED IND 8MM GREEN 24V datasheet.pdf
RES 2.21 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 12V 20A 240W datasheet.pdf
INDICATOR LIGHT NEON 230V AMBER datasheet.pdf