Bel Fuse Inc. CN1021A20G41P9-000
CN1021A20G41P9-000 picture photo
Mfg. Part Number
CN1021A20G41P9-000
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 41C 41#20 P BY RECP LC
Datasheet Download
CN1021A20G41P9-000.pdf
Availability of CN1021A20G41P9-000
QUANTITY
CN1021A20G41P9-000 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1021A20G41P9-000
Internal Part NumberEIS-CN1021A20G41P9-000
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1021A20G41P9-000
Related LinksCN1021A20, CN1021A20G41P9-000 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1021A20G41P9-000 Details Description
Related parts for CN1021A20G41P9-000
RES 2.4K OHM 7W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .050 DIP SLD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 100W datasheet.pdf
RES 18 OHM 3W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 680UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 32LQFP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .100" datasheet.pdf
STANDOFF datasheet.pdf
CAP FILM 51 NF 5% 400VDC datasheet.pdf