Bel Fuse Inc. CN1021A22G12P10-000
CN1021A22G12P10-000 picture photo
Mfg. Part Number
CN1021A22G12P10-000
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 12C 12#12 P BY RECP LC
Datasheet Download
CN1021A22G12P10-000.pdf
Availability of CN1021A22G12P10-000
QUANTITY
CN1021A22G12P10-000 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1021A22G12P10-000
Internal Part NumberEIS-CN1021A22G12P10-000
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1021A22G12P10-000
Related LinksCN1021A22, CN1021A22G12P10-000 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1021A22G12P10-000 Details Description
Related parts for CN1021A22G12P10-000
TRANS NPN 60V 3A TO-226 datasheet.pdf
EVAL BOARD FOR UPC8163 900MHZ datasheet.pdf
FIXED IND 560NH 450MA 550 MOHM datasheet.pdf
CONV DC/DC 0.25W 5V IN +/-9V OUT datasheet.pdf
IC REG LDO 1.2V 1A SOT89 datasheet.pdf