Bel Fuse Inc. CN1021A22G12P9-200
CN1021A22G12P9-200 picture photo
Mfg. Part Number
CN1021A22G12P9-200
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 12C 12#12 P BY RECP WC
Datasheet Download
CN1021A22G12P9-200.pdf
Availability of CN1021A22G12P9-200
QUANTITY
CN1021A22G12P9-200 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1021A22G12P9-200
Internal Part NumberEIS-CN1021A22G12P9-200
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1021A22G12P9-200
Related LinksCN1021A22, CN1021A22G12P9-200 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1021A22G12P9-200 Details Description
Related parts for CN1021A22G12P9-200
CONN F PLUG STR 75 OHM datasheet.pdf
CAP TANT 330UF 10V 20% 2917 datasheet.pdf
RES SMD 430 OHM 5% 1/3W 0805 datasheet.pdf
IC TXRX RS485 FULL DUPLEX 14SOIC datasheet.pdf
IC FPGA 450 I/O 672BGA datasheet.pdf
IC FPGA 583 I/O 900BGA datasheet.pdf
2.5 W/B REC HSG datasheet.pdf
RES 200 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 1.52K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
DIODE ZENER 800MW SMF DO219-M datasheet.pdf
IC VCXO 800MHZ 16QFN datasheet.pdf