Bel Fuse Inc. CN1021A22G19S10-040
CN1021A22G19S10-040 picture photo
Mfg. Part Number
CN1021A22G19S10-040
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 19C 19#16 S BY RECP LC
Datasheet Download
CN1021A22G19S10-040.pdf
Availability of CN1021A22G19S10-040
QUANTITY
CN1021A22G19S10-040 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1021A22G19S10-040
Internal Part NumberEIS-CN1021A22G19S10-040
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1021A22G19S10-040
Related LinksCN1021A22, CN1021A22G19S10-040 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1021A22G19S10-040 Details Description
Related parts for CN1021A22G19S10-040
CONN RCPT 24-20AWG 30GOLD datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 120V datasheet.pdf
CONN RECEPT HOUSING 3POS HR datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 50W datasheet.pdf
BOARD EVAL FOR LMK03806 datasheet.pdf
RES 64.9 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 26.7 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
SUB-LENS SPOT DIFFUSED 6DEG datasheet.pdf
ANT WHIP 1/4W 232-256MHZ BLACK datasheet.pdf
CONN SPRING LOAD 60POS DUAL PCB datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK STR datasheet.pdf
CONN RCPT 18POS JAM NUT SKT datasheet.pdf