Bel Fuse Inc. CN1021A22G19SN-040
CN1021A22G19SN-040 picture photo
Mfg. Part Number
CN1021A22G19SN-040
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 19C 19#16 S BY RECP LC
Datasheet Download
CN1021A22G19SN-040.pdf
Availability of CN1021A22G19SN-040
QUANTITY
CN1021A22G19SN-040 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1021A22G19SN-040
Internal Part NumberEIS-CN1021A22G19SN-040
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1021A22G19SN-040
Related LinksCN1021A22, CN1021A22G19SN-040 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1021A22G19SN-040 Details Description
Related parts for CN1021A22G19SN-040
RES SMD 6.2K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 25V 50A IPAK datasheet.pdf
IC FILTER LOWPASS 24-QFN datasheet.pdf
RES 22K OHM 2% 1W AXIAL datasheet.pdf
RES 63.4 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS INLINE PIN datasheet.pdf
CONN PLUG 2POS STRGHT PIN datasheet.pdf
RES SMD 511 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SP3T 5A 120V datasheet.pdf
CONN EDGE .050 68POS DR TH datasheet.pdf