Bel Fuse Inc. CN1021A22G19SN-200
CN1021A22G19SN-200 picture photo
Mfg. Part Number
CN1021A22G19SN-200
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 19C 19#16 S BY RECP WC
Datasheet Download
CN1021A22G19SN-200.pdf
Availability of CN1021A22G19SN-200
QUANTITY
CN1021A22G19SN-200 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1021A22G19SN-200
Internal Part NumberEIS-CN1021A22G19SN-200
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1021A22G19SN-200
Related LinksCN1021A22, CN1021A22G19SN-200 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1021A22G19SN-200 Details Description
Related parts for CN1021A22G19SN-200
HEAT SHRINK YEL 3/32" X 1000' datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN RCPT 22POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
RES CHAS MNT 125 OHM 5% 175W datasheet.pdf
CONN RCPT 7POS WALL MNT W/SKTS datasheet.pdf
OSC MEMS 133.333MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 10A 250VAC 50VDC datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 3A DL SYNC 16QFN datasheet.pdf
LED ASSY RA 5MM BLUE DIFF datasheet.pdf
AB 8C 8#12 SKT PLG ROHS datasheet.pdf
AB 3C 3#8 SKT PLUG datasheet.pdf
Virtex-E 1.8 V FPGA Field Programmable Gate Arrays IC datasheet.pdf