Bel Fuse Inc. CN1021A22G32P9Y040
CN1021A22G32P9Y040 picture photo
Mfg. Part Number
CN1021A22G32P9Y040
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 26#20 6#12 P BY RECP LC
Datasheet Download
CN1021A22G32P9Y040.pdf
Availability of CN1021A22G32P9Y040
QUANTITY
CN1021A22G32P9Y040 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1021A22G32P9Y040
Internal Part NumberEIS-CN1021A22G32P9Y040
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1021A22G32P9Y040
Related LinksCN1021A22, CN1021A22G32P9Y040 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1021A22G32P9Y040 Details Description
Related parts for CN1021A22G32P9Y040
IDC CABLE-AKN60A/ AE60G / AKN60A datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN MALE RCPT 12PS FRONT PNL MT datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 15KV RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 75W datasheet.pdf
CONN HEADER 12POS .100" GOLD datasheet.pdf
LUP 12.70/07/90 3.2SN GY datasheet.pdf
FRONT PANEL 3U 84HP SIDE HINGED datasheet.pdf
AT 4P KIT WEDGE & CONTACTS datasheet.pdf
DIODE ZENER 800MW SMF DO219-M datasheet.pdf
RES SMD 1.3 OHM 5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC VREF SERIES 2.5V 8MSOP datasheet.pdf