TE Connectivity Raychem Cable Protection CN6613-000
CN6613-000 picture photo
Mfg. Part Number
CN6613-000
Manufacturer
Product Category
Heat Shrink Tubing
Brief Description
HEAT SHRINK TUBING
Datasheet Download
CN6613-000.pdf
Availability of CN6613-000
QUANTITY
CN6613-000 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN6613-000
Internal Part NumberEIS-CN6613-000
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Cables, Wires - Management
FamilyHeat Shrink Tubing
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN6613-000
Related LinksCN661, CN6613-000 Datasheet, TE Connectivity Raychem Cable Protection Distributor
CN6613-000 Details Description
Related parts for CN6613-000
IGBT 600V 35A 190W TO3P datasheet.pdf
IC MPU MPC85XX 1.0GHZ 783FCBGA datasheet.pdf
IC OPAMP GP 1MHZ TO220-7 datasheet.pdf
FUSE 2.5A 660V FERRULE UL IEC datasheet.pdf
RES SMD 267 OHM 1% 1/8W 0402 datasheet.pdf
BOX ABS GRAY 9.45"L X 4.72"W datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 2A 48V datasheet.pdf
OSCILLATOR XO 156.25MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 66W datasheet.pdf
RES 35.7 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 61.9 OHM 1W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf