AVX Corporation CP0603A3000ELTR
CP0603A3000ELTR picture photo
Mfg. Part Number
CP0603A3000ELTR
Brief Description
DIRECTIONAL COUPLER 3000MHZ 0603
Datasheet Download
CP0603A3000ELTR.pdf
Availability of CP0603A3000ELTR
QUANTITY
CP0603A3000ELTR Order Process
Ship out your order
Specifications of CP0603A3000ELTR
Internal Part NumberEIS-CP0603A3000ELTR
Coupler TypeStandard
Frequency3GHz
Coupling Factor-
Applications-
Insertion Loss-
Power - Max3W
Isolation-
Return Loss-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CP0603A3000ELTR
Related LinksCP0603A, CP0603A3000ELTR Datasheet, AVX Corporation Distributor
CP0603A3000ELTR Details Description
Related parts for CP0603A3000ELTR
DIODE GEN PURP 1KV 1A SMB datasheet.pdf
IDC CABLE - HKR40H/AE40G/X datasheet.pdf
FUSE GLASS 10A 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
IC 16BIT BUS TXRX 3-ST 48-TVSOP datasheet.pdf
OUTER STOP RING FOR M ROTARY datasheet.pdf
CAP ARRAY 100PF 50V NP0 0508 datasheet.pdf
RES CHAS MNT 3.32 OHM 1% 10W datasheet.pdf
CAP ALUM 2.2UF 20% 400V RADIAL datasheet.pdf
CARDBUS DOUBLE WITH LF datasheet.pdf
DIODE ZENER 22V 200MW SOD323 datasheet.pdf