Cinch Connectivity Solutions CPL-5211-30-NNN-79
CPL-5211-30-NNN-79 picture photo
Mfg. Part Number
CPL-5211-30-NNN-79
Brief Description
COUPLER 30 DB 1-2GHZ
Datasheet Download
CPL-5211-30-NNN-79.pdf
Availability of CPL-5211-30-NNN-79
QUANTITY
CPL-5211-30-NNN-79 Order Process
Ship out your order
Specifications of CPL-5211-30-NNN-79
Internal Part NumberEIS-CPL-5211-30-NNN-79
Coupler TypeStandard
Frequency1GHz ~ 2GHz
Coupling Factor30dB ± 1dB
Applications-
Insertion Loss0.2dB
Power - Max50W
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CPL-5211-30-NNN-79
Related LinksCPL-5211-, CPL-5211-30-NNN-79 Datasheet, Cinch Connectivity Solutions Distributor
CPL-5211-30-NNN-79 Details Description
Related parts for CPL-5211-30-NNN-79
CONN EDGECARD 44POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 6POS WALL MT SCKT datasheet.pdf
CONN PLUG 12POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
Crystal 16.0000MHz 30ppm 20pF 50 Ohm -10°C - 70°C Surface Mount HC49/US datasheet.pdf
RES 16.2K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 2.49M OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
SPARE KEYS FOR LOCK # 87732C datasheet.pdf
TERM BLOCK datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 128KB FLASH 40QFN datasheet.pdf
IC SWITCH DUAL SPST 9UCSP datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 10A 240VAC/28VDC datasheet.pdf