Sensata Technologies/Airpax CPP11S-52-4.00A-OC-H-T
CPP11S-52-4.00A-OC-H-T picture photo
Mfg. Part Number
CPP11S-52-4.00A-OC-H-T
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR 4A PUSH-PULL
Datasheet Download
CPP11S-52-4.00A-OC-H-T.pdf
Availability of CPP11S-52-4.00A-OC-H-T
QUANTITY
CPP11S-52-4.00A-OC-H-T Order Process
Ship out your order
Specifications of CPP11S-52-4.00A-OC-H-T
Internal Part NumberEIS-CPP11S-52-4.00A-OC-H-T
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating4A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CPP11S-52-4.00A-OC-H-T
Related LinksCPP11S-52-4, CPP11S-52-4.00A-OC-H-T Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
CPP11S-52-4.00A-OC-H-T Details Description
Related parts for CPP11S-52-4.00A-OC-H-T
TOOL POLISHING PUCK datasheet.pdf
IC OPAMP PGA 18MHZ RRO 10MSOP datasheet.pdf
RES SMD 45.3 OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
FIXED IND 33UH 380MA 1.1 OHM SMD datasheet.pdf
CONN RCPT HOUSING 4POS SGL 4.2MM datasheet.pdf
FUSE BRD MNT 3A 125VAC/VDC AXIAL datasheet.pdf
IC REG LDO 2.6V/3.3V 0.3A 6WDFN datasheet.pdf
IC OSC VCXO 156.2523MHZ 6CLCC datasheet.pdf