Vishay/Dale CRA04S043220KJTD
CRA04S043220KJTD picture photo
Mfg. Part Number
CRA04S043220KJTD
Manufacturer
Product Category
Resistor Networks, Arrays
Brief Description
RES ARRAY 2 RES 220K OHM 0404
Datasheet Download
CRA04S043220KJTD.pdf
Availability of CRA04S043220KJTD
QUANTITY
CRA04S043220KJTD Order Process
Ship out your order
Specifications of CRA04S043220KJTD
Internal Part NumberEIS-CRA04S043220KJTD
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10,000
Category Resistors
FamilyResistor Networks, Arrays
SeriesCRA04
PackagingTape & Reel (TR)
Circuit TypeIsolated
Resistance (Ohms)220k
Tolerance±5%
Number of Resistors2
Number of Pins4
Power Per Element62.5mW
Temperature Coefficient±200ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Applications-
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case0404 (1010 Metric), Convex
Supplier Device Package-
Size / Dimension0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
Height0.018" (0.45mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CRA04S043220KJTD
Related LinksCRA04S04, CRA04S043220KJTD Datasheet, Vishay/Dale Distributor
CRA04S043220KJTD Details Description
Related parts for CRA04S043220KJTD
CONN EDGECARD 86POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CAP CER 820PF 1KV X7R 1206 datasheet.pdf
CONN RCPT 100POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
CONN PLUG 30POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK 11POS 3.5MM datasheet.pdf
ARDUINIO PROTOTYPING BOARD datasheet.pdf
PMI BASE 15/32 INCAND MIDG SLDR datasheet.pdf
CAP TANT POLY 150UF 6.3V 2917 datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X25MM L-TAB T766 datasheet.pdf
SSD MSATA A1-M 64GB FLASH MLC datasheet.pdf
2200UF 400V 65X105MM 85C 10000H datasheet.pdf