Vishay/Dale CRA04S04324R0JTD
CRA04S04324R0JTD picture photo
Mfg. Part Number
CRA04S04324R0JTD
Brief Description
RES ARRAY 2 RES 24 OHM 0404
Datasheet Download
CRA04S04324R0JTD.pdf
Availability of CRA04S04324R0JTD
QUANTITY
CRA04S04324R0JTD Order Process
Ship out your order
Specifications of CRA04S04324R0JTD
Internal Part NumberEIS-CRA04S04324R0JTD
Circuit TypeIsolated
Resistance (Ohms)24
Tolerance±5%
Number of Resistors2
Number of Pins4
Power Per Element62.5mW
Temperature Coefficient±200ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Supplier Device Package-
Size / Dimension0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
Height0.018" (0.45mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CRA04S04324R0JTD
Related LinksCRA04S04, CRA04S04324R0JTD Datasheet, Vishay/Dale Distributor
CRA04S04324R0JTD Details Description
Related parts for CRA04S04324R0JTD
IC ADC 24BIT 23.74K/125K 48-VQFN datasheet.pdf
IC SWITCH TRIPLE SPDT 16TSSOP datasheet.pdf
RES SMD 6.04K OHM 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 47K OHM 2012 datasheet.pdf
IC ABT OCT TRANSP LATCH 20SOIC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 100W datasheet.pdf
SWITCH LEVER SPDT 6A PCB datasheet.pdf
FIXED IND 18UH 4.2A 36 MOHM SMD datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
MODULE DIODE 400V 105A ADD-A-PAK datasheet.pdf