CR Magnetics Inc. CRD5110-150-15
CRD5110-150-15 picture photo
Mfg. Part Number
CRD5110-150-15
Manufacturer
Product Category
Specialized Sensors
Brief Description
MULTI DGTL SENSOR 150 VAC 15 AAC
Datasheet Download
CRD5110-150-15.pdf
Availability of CRD5110-150-15
QUANTITY
CRD5110-150-15 Order Process
Ship out your order
Specifications of CRD5110-150-15
Internal Part NumberEIS-CRD5110-150-15
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Sensors, Transducers
FamilySpecialized Sensors
SeriesCRD5100
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CRD5110-150-15
Related LinksCRD5110, CRD5110-150-15 Datasheet, CR Magnetics Inc. Distributor
CRD5110-150-15 Details Description
Related parts for CRD5110-150-15
DETECTOR RTD TF 500 OHM +/-0.06% datasheet.pdf
SENSOR 500PSIS 7/16 UNF 5V 12" datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 60KB FLASH 64VQFN datasheet.pdf
CONN MEMORY SKT R/A 200PS SODIMM datasheet.pdf
RES 200K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 400W datasheet.pdf
DC/DC EIGHTH BRICK datasheet.pdf
CAP CER 0.22UF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf