CR Magnetics Inc. CRD5150-150-1
CRD5150-150-1 picture photo
Mfg. Part Number
CRD5150-150-1
Brief Description
DGTL SENSOR 3PHASE 150 VAC 1 AAC
Datasheet Download
CRD5150-150-1.pdf
Availability of CRD5150-150-1
QUANTITY
CRD5150-150-1 Order Process
Ship out your order
Specifications of CRD5150-150-1
Internal Part NumberEIS-CRD5150-150-1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CRD5150-150-1
Related LinksCRD515, CRD5150-150-1 Datasheet, CR Magnetics Inc. Distributor
CRD5150-150-1 Details Description
Related parts for CRD5150-150-1
CAP FILM 0.018UF 10% 2KVDC RAD datasheet.pdf
RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC datasheet.pdf
SW ROTARY DIP HEX ORG SMD datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 25 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
MOUNT RECT TO202/220 0.150" datasheet.pdf
SENSOR LASER 350MM NPN 10-30VDC datasheet.pdf
MOTOR CABLEW BRAKE 20M datasheet.pdf
HD EJECT VT TH datasheet.pdf
HEATSINK 60X40X9.5MM XCUT T412 datasheet.pdf
RES 1K OHM 1/4W .02% AXIAL datasheet.pdf