Daburn CRT26-3.5WH-100
CRT26-3.5WH-100 picture photo
Mfg. Part Number
CRT26-3.5WH-100
Brief Description
HOOK-UP STRND 26AWG WHITE 100'
Datasheet Download
CRT26-3.5WH-100.pdf
Availability of CRT26-3.5WH-100
QUANTITY
CRT26-3.5WH-100 Order Process
Ship out your order
Specifications of CRT26-3.5WH-100
Internal Part NumberEIS-CRT26-3.5WH-100
Cable TypeHook-Up
Wire Gauge26 AWG
Jacket (Insulation) Diameter0.101" (2.57mm)
Jacket (Insulation) Thickness-
Length100' (30.5m)
Voltage17.5kV
Operating Temperature-90°C ~ 200°C
Jacket ColorWhite
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CRT26-3.5WH-100
Related LinksCRT26-3, CRT26-3.5WH-100 Datasheet, Daburn Distributor
CRT26-3.5WH-100 Details Description
Related parts for CRT26-3.5WH-100
IC DAC 10BIT R-R W/BUFF 8-MSOP datasheet.pdf
CARDEDGE 130POS DUAL .100 GREEN datasheet.pdf
CAP CER 560PF 1KV NP0 1825 datasheet.pdf
FUSE 4A 550V BS88 IEC HRC BLADE datasheet.pdf
16P MTA156 CONN ASSY 22AWG LF datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 150W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 43POS PIN datasheet.pdf
OSC XO 24.576MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X25MM R-TAB T766 datasheet.pdf
MICRO 9C P /33 WHT 36" NI datasheet.pdf
MICRO 37C P 48" YEL FLOAT datasheet.pdf
ULTRA-FLEX FEP 40 AWG 1000 FT BR datasheet.pdf