Amphenol Industrial CS3106C28-79S
CS3106C28-79S picture photo
Mfg. Part Number
CS3106C28-79S
Brief Description
ER 16C 9#16 7#8 SKT PLUG
Datasheet Download
CS3106C28-79S.pdf
Availability of CS3106C28-79S
QUANTITY
CS3106C28-79S Order Process
Ship out your order
Specifications of CS3106C28-79S
Internal Part NumberEIS-CS3106C28-79S
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CS3106C28-79S
Related LinksCS3106, CS3106C28-79S Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
CS3106C28-79S Details Description
Related parts for CS3106C28-79S
CONN HEADER TYPE-B 95POS GOLD datasheet.pdf
RES SMD 402 OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC REG MULT CONFG ADJ 1.1A SOT23 datasheet.pdf
CABLE SPEAKER 2COND 22AWG 1000' datasheet.pdf
RES 169 OHM 1/20W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 154K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 1A 115VAC 28VDC datasheet.pdf
AUTO SYNCHRONIZER datasheet.pdf
OPTICAL ENCODER datasheet.pdf
FIXED IND 1MH 47MA 22 OHM SMD datasheet.pdf
CONN HEADER 6POS T/H R/A GOLD datasheet.pdf