Murata Electronics North America CSA24.00MXZ040(24MHZ)
CSA24.00MXZ040(24MHZ) picture photo
Mfg. Part Number
CSA24.00MXZ040(24MHZ)
Datasheet Download
CSA24.00MXZ040(24MHZ).pdf
Availability of CSA24.00MXZ040(24MHZ)
QUANTITY
EIS Components is the stocking Distributor of CSA24.00MXZ040(24MHZ), we specialize in Murata Electronics North America all series electronic components. CSA24.00MXZ040(24MHZ) can be shipped within 24 hours after order. If you have any demands for CSA24.00MXZ040(24MHZ), Please kindly submit an RFQ here or send us an email. We will reply you as soon as possible.
CSA24.00MXZ040(24MHZ) Order Process
Ship out your order
Specifications of CSA24.00MXZ040(24MHZ)
Internal Part NumberEIS-CSA24.00MXZ040(24MHZ)
Delivery TimeIn stock, ship CSA24.00MXZ040(24MHZ) today.
SeriesCSA24.00MXZ0
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeDIP-2P
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-CSA24.00MXZ040(24MHZ)
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksCSA24.00MX, CSA24.00MXZ040(24MHZ) Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
CSA24.00MXZ040(24MHZ) Details Description
Related parts for CSA24.00MXZ040(24MHZ)
IC OPAMP GP 2.8MHZ 8SOIC datasheet.pdf
RES SMD 442 OHM 0.25% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN RCPT 22 POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 75W datasheet.pdf
CAP CER 65PF 400VAC SL RADIAL datasheet.pdf
SWITCH SNAP ACTION LIMIT datasheet.pdf
IC FPGA 113 I/O 144TQFP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .100" datasheet.pdf
THRU-HOLE 16-SEGMENT ORG datasheet.pdf
CAP CER 27PF 100V NPO 1206 datasheet.pdf