Murata Electronics North America CSA24.00MXZ040(24MHZ)
CSA24.00MXZ040(24MHZ) picture photo
Mfg. Part Number
CSA24.00MXZ040(24MHZ)
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
CSA24.00MXZ040(24MHZ).pdf
Availability of CSA24.00MXZ040(24MHZ)
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
EIS Components is the stocking Distributor of CSA24.00MXZ040(24MHZ), we specialize in Murata Electronics North America all series electronic components. CSA24.00MXZ040(24MHZ) can be shipped within 24 hours after order. If you have any demands for CSA24.00MXZ040(24MHZ), Please kindly submit an RFQ here or send us an email. We will reply you as soon as possible.
CSA24.00MXZ040(24MHZ) Order Process
Ship out your order
Specifications of CSA24.00MXZ040(24MHZ)
Internal Part NumberEIS-CSA24.00MXZ040(24MHZ)
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship CSA24.00MXZ040(24MHZ) today.
SeriesCSA24.00MXZ0
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeDIP-2P
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-CSA24.00MXZ040(24MHZ)
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksCSA24.00MX, CSA24.00MXZ040(24MHZ) Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
CSA24.00MXZ040(24MHZ) Details Description
Related parts for CSA24.00MXZ040(24MHZ)
CONN EDGECARD 52POS R/A .100 SLD datasheet.pdf
CONN HEADER 10POS .100 R/A TIN datasheet.pdf
CAP ALUM 390UF 20% 200V RADIAL datasheet.pdf
IC FPGA 620 I/O 896FBGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 25W datasheet.pdf
BOX PLASTIC GRAY 9.45"L X 6.3"W datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS PNL SKT MINI XLR datasheet.pdf
CUTTER SIDE OVAL BEVEL 5.0" datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS .125" datasheet.pdf
TV 10C 10#20 PIN J/N RECP datasheet.pdf
GT 19C 19#16 PIN RECP WALL datasheet.pdf
CAP 820 UF 20% 63 V datasheet.pdf