Murata Electronics North America CSA33.86MXZ040-TF01(33.86MHZ)
CSA33.86MXZ040-TF01(33.86MHZ) picture photo
Mfg. Part Number
CSA33.86MXZ040-TF01(33.86MHZ)
Datasheet Download
CSA33.86MXZ040-TF01(33.86MHZ).pdf
Availability of CSA33.86MXZ040-TF01(33.86MHZ)
QUANTITY
EIS Components is the stocking Distributor of CSA33.86MXZ040-TF01(33.86MHZ), we specialize in Murata Electronics North America all series electronic components. CSA33.86MXZ040-TF01(33.86MHZ) can be shipped within 24 hours after order. If you have any demands for CSA33.86MXZ040-TF01(33.86MHZ), Please kindly submit an RFQ here or send us an email. We will reply you as soon as possible.
CSA33.86MXZ040-TF01(33.86MHZ) Order Process
Ship out your order
Specifications of CSA33.86MXZ040-TF01(33.86MHZ)
Internal Part NumberEIS-CSA33.86MXZ040-TF01(33.86MHZ)
Delivery TimeIn stock, ship CSA33.86MXZ040-TF01(33.86MHZ) today.
SeriesCSA33.86MXZ040-TF
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-CSA33.86MXZ040-TF01(33.86MHZ)
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksCSA33.86MXZ040, CSA33.86MXZ040-TF01(33.86MHZ) Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
CSA33.86MXZ040-TF01(33.86MHZ) Details Description
Related parts for CSA33.86MXZ040-TF01(33.86MHZ)
CONN HEADER .100 SNGL STR 25POS datasheet.pdf
IC INVERTER DUAL 4-INPUT 20SSOP datasheet.pdf
CAP TANT 3.9UF 6V 20% AXIAL datasheet.pdf
HEATSINK 42.5X42.5X19.5MM NO TIM datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO220AC datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 09VIN +/-05VOUT datasheet.pdf
FIXED IND 220UH 200MA 2.7 OHM datasheet.pdf
TRIMMER 500K OHM 0.25W SMD datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 50V 1A DO214AC datasheet.pdf