Murata Electronics North America CSAC8.28MT-TC
CSAC8.28MT-TC picture photo
Mfg. Part Number
CSAC8.28MT-TC
Datasheet Download
CSAC8.28MT-TC.pdf
Availability of CSAC8.28MT-TC
QUANTITY
CSAC8.28MT-TC Order Process
Ship out your order
Specifications of CSAC8.28MT-TC
Internal Part NumberEIS-CSAC8.28MT-TC
Delivery TimeIn stock, ship CSAC8.28MT-TC today.
SeriesCSAC8.2
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-CSAC8.28MT-TC
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksCSAC8., CSAC8.28MT-TC Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
CSAC8.28MT-TC Details Description
Related parts for CSAC8.28MT-TC
JUMPER-H1504TR/A3048V/H1504TR 8" datasheet.pdf
RES SMD 27.4K OHM 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES SMD 9.53K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
VARISTOR 856V 10KA DISC 20MM datasheet.pdf
IC STEREO AUD CODEC 16BIT 24SSOP datasheet.pdf
IC MOD/DEMOD BAL 2MHZ 20-CDIP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 250W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 50W datasheet.pdf
CONN RCPT 10POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
CONN EDGECARD 28POS .125" datasheet.pdf
CONN PLUG W/SOCKETS datasheet.pdf
GRACE INERTIA CONNECTOR 6.2MM PI datasheet.pdf