Murata Electronics North America CSACS32.00MX040-TC(32MHZ)
CSACS32.00MX040-TC(32MHZ) picture photo
Mfg. Part Number
CSACS32.00MX040-TC(32MHZ)
Datasheet Download
CSACS32.00MX040-TC(32MHZ).pdf
Availability of CSACS32.00MX040-TC(32MHZ)
QUANTITY
EIS Components is the stocking Distributor of CSACS32.00MX040-TC(32MHZ), we specialize in Murata Electronics North America all series electronic components. CSACS32.00MX040-TC(32MHZ) can be shipped within 24 hours after order. If you have any demands for CSACS32.00MX040-TC(32MHZ), Please kindly submit an RFQ here or send us an email. We will reply you as soon as possible.
CSACS32.00MX040-TC(32MHZ) Order Process
Ship out your order
Specifications of CSACS32.00MX040-TC(32MHZ)
Internal Part NumberEIS-CSACS32.00MX040-TC(32MHZ)
Delivery TimeIn stock, ship CSACS32.00MX040-TC(32MHZ) today.
SeriesCSACS32.00MX040
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case Type4.1X4.7-2P
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-CSACS32.00MX040-TC(32MHZ)
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksCSACS32.00MX, CSACS32.00MX040-TC(32MHZ) Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
CSACS32.00MX040-TC(32MHZ) Details Description
Related parts for CSACS32.00MX040-TC(32MHZ)
RES SMD 910 OHM 5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN SMB PLUG R/A 50 OHM CRIMP datasheet.pdf
DEV WRLESS WATCH TOOL FOR CC430 datasheet.pdf
DUST CAP 10SL 12S 12 PLASTIC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 33W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 24POS SKT datasheet.pdf
CAP TANT 100UF 10% 10V AXIAL datasheet.pdf
RES 102K OHM 1/4W .5% AXIAL datasheet.pdf
RES 70K OHM 0.6W 0.05% RADIAL datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
IC 8-BIT SHIFT REGISTER 16-TSSOP datasheet.pdf
CONN HEADER 3POS PCB VERT datasheet.pdf