Murata Electronics North America CSACS33.00MX040-TC 33MHZ
CSACS33.00MX040-TC 33MHZ picture photo
Mfg. Part Number
CSACS33.00MX040-TC 33MHZ
Datasheet Download
CSACS33.00MX040-TC 33MHZ.pdf
Availability of CSACS33.00MX040-TC 33MHZ
QUANTITY
EIS Components is the stocking Distributor of CSACS33.00MX040-TC 33MHZ, we specialize in Murata Electronics North America all series electronic components. CSACS33.00MX040-TC 33MHZ can be shipped within 24 hours after order. If you have any demands for CSACS33.00MX040-TC 33MHZ, Please kindly submit an RFQ here or send us an email. We will reply you as soon as possible.
CSACS33.00MX040-TC 33MHZ Order Process
Ship out your order
Specifications of CSACS33.00MX040-TC 33MHZ
Internal Part NumberEIS-CSACS33.00MX040-TC 33MHZ
Delivery TimeIn stock, ship CSACS33.00MX040-TC 33MHZ today.
SeriesCSACS33.00MX04
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case Type2P 4 4
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-CSACS33.00MX040-TC 33MHZ
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksCSACS33.00MX, CSACS33.00MX040-TC 33MHZ Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
CSACS33.00MX040-TC 33MHZ Details Description
Related parts for CSACS33.00MX040-TC 33MHZ
RES SMD 12.4K OHM 0.5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
LED SUPPLY CC BUCK 32V 1A 7SIP datasheet.pdf
IC REG SWTCHD CAP INV 50MA 8SOIC datasheet.pdf
MULTI-PAIR 8COND 24AWG WHT 1000' datasheet.pdf
HEAT SINK LED BLACK BRIDGELUX datasheet.pdf
Connector Quick Connect Receptacle 14-16 AWG 0.187" (4.75mm) Crimp datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X25MM R-TAB datasheet.pdf
CONN PLUG 23POS INLINE PIN datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 9 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
RES SMD 2.21K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf