Murata Electronics North America CSACW48M0X11001-RO(48MHZ)
CSACW48M0X11001-RO(48MHZ) picture photo
Mfg. Part Number
CSACW48M0X11001-RO(48MHZ)
Datasheet Download
CSACW48M0X11001-RO(48MHZ).pdf
Availability of CSACW48M0X11001-RO(48MHZ)
QUANTITY
EIS Components is the stocking Distributor of CSACW48M0X11001-RO(48MHZ), we specialize in Murata Electronics North America all series electronic components. CSACW48M0X11001-RO(48MHZ) can be shipped within 24 hours after order. If you have any demands for CSACW48M0X11001-RO(48MHZ), Please kindly submit an RFQ here or send us an email. We will reply you as soon as possible.
CSACW48M0X11001-RO(48MHZ) Order Process
Ship out your order
Specifications of CSACW48M0X11001-RO(48MHZ)
Internal Part NumberEIS-CSACW48M0X11001-RO(48MHZ)
Delivery TimeIn stock, ship CSACW48M0X11001-RO(48MHZ) today.
SeriesCSACW48M0X11001
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case Type2X2.5-2P
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-CSACW48M0X11001-RO(48MHZ)
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksCSACW48M0X11, CSACW48M0X11001-RO(48MHZ) Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
CSACW48M0X11001-RO(48MHZ) Details Description
Related parts for CSACW48M0X11001-RO(48MHZ)
TERM BLOCK HDR 14POS VERT 5.08MM datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 50MA TO92-3 datasheet.pdf
FUSE BOARD MNT 200MA 125VAC/VDC datasheet.pdf
TRANS PREBIAS PNP 200MW UMT3F datasheet.pdf
RES 5.11 OHM 1% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
HOLE PLUG RIGID .276-.280" HOLE datasheet.pdf
CABLE 4COND 24AWG SHLD 100' datasheet.pdf
500 TB RIS CLA 3RD-LEVEL datasheet.pdf
CAP CER 100PF 25V NP0 0603 datasheet.pdf