Murata Electronics North America CSALS24MOX53-B
CSALS24MOX53-B picture photo
Mfg. Part Number
CSALS24MOX53-B
Datasheet Download
CSALS24MOX53-B.pdf
Availability of CSALS24MOX53-B
QUANTITY
CSALS24MOX53-B Order Process
Ship out your order
Specifications of CSALS24MOX53-B
Internal Part NumberEIS-CSALS24MOX53-B
Delivery TimeIn stock, ship CSALS24MOX53-B today.
SeriesCSALS24M
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-CSALS24MOX53-B
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksCSALS24, CSALS24MOX53-B Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
CSALS24MOX53-B Details Description
Related parts for CSALS24MOX53-B
LCD MODULE 40X2 SUPERTWIST datasheet.pdf
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
IC REG LDO 8V 0.25A 8SO datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
IC COUNTER DUAL BINARY 16-SOIC datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 23 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
CAP CER 1200PF 13KV DISK datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 150W datasheet.pdf
RES 4.02K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
3 SIL MALE HORIZ CONN datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 19.8W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 66POS SKT datasheet.pdf