Vishay/Dale CSC06A0322K0GEK
CSC06A0322K0GEK picture photo
Mfg. Part Number
CSC06A0322K0GEK
Brief Description
RES ARRAY 3 RES 22K OHM 6SIP
Datasheet Download
CSC06A0322K0GEK.pdf
Availability of CSC06A0322K0GEK
QUANTITY
CSC06A0322K0GEK Order Process
Ship out your order
Specifications of CSC06A0322K0GEK
Internal Part NumberEIS-CSC06A0322K0GEK
PackagingBulk
Circuit TypeIsolated
Resistance (Ohms)22k
Tolerance±2%
Number of Resistors3
Number of Pins6
Power Per Element300mW
Temperature Coefficient±100ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Supplier Device Package6-SIP
Size / Dimension0.590" L x 0.098" W (14.99mm x 2.49mm)
Height0.195" (4.95mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CSC06A0322K0GEK
Related LinksCSC06A0, CSC06A0322K0GEK Datasheet, Vishay/Dale Distributor
CSC06A0322K0GEK Details Description
Related parts for CSC06A0322K0GEK
RES 750 OHM 1/4W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER VERT 24POS .100 GOLD datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SP3T 6A 125V datasheet.pdf
CONV DC/DC 7.5W 12VIN 12VOUT DIP datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 2SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 50W datasheet.pdf
RES 4.21K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 2.2UH 235MA 1.7 OHM datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 16 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf