Murata Electronics North America CST12.00MTW/12MHz
CST12.00MTW/12MHz picture photo
Mfg. Part Number
CST12.00MTW/12MHz
Datasheet Download
CST12.00MTW/12MHz.pdf
Availability of CST12.00MTW/12MHz
QUANTITY
CST12.00MTW/12MHz Order Process
Ship out your order
Specifications of CST12.00MTW/12MHz
Internal Part NumberEIS-CST12.00MTW/12MHz
Delivery TimeIn stock, ship CST12.00MTW/12MHz today.
SeriesCST12.00MT
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case Type10x5x8MM
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-CST12.00MTW/12MHz
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksCST12.00, CST12.00MTW/12MHz Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
CST12.00MTW/12MHz Details Description
Related parts for CST12.00MTW/12MHz
FUSE GLASS 800MA 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
CONN SOCKET RCPT .037-.040 30AU datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V datasheet.pdf
IC SRAM 4MBIT 10NS 44TSOP datasheet.pdf
RES SMD 1.21K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
HEATSINK TO-220 SOLDERPIN 50.8MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 50W datasheet.pdf
Connector Socket 12 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
TRANS NPN/PNP 50V/60V SMT datasheet.pdf
LED COB CXA2540 5000K WHT SMD datasheet.pdf
CAP FILM 47NF 20% 160VDC datasheet.pdf
33UF 400V 16X20 datasheet.pdf