Murata Electronics North America CST2.64MGW-TF(2.64MHZ)
CST2.64MGW-TF(2.64MHZ) picture photo
Mfg. Part Number
CST2.64MGW-TF(2.64MHZ)
Datasheet Download
CST2.64MGW-TF(2.64MHZ).pdf
Availability of CST2.64MGW-TF(2.64MHZ)
QUANTITY
EIS Components is the stocking Distributor of CST2.64MGW-TF(2.64MHZ), we specialize in Murata Electronics North America all series electronic components. CST2.64MGW-TF(2.64MHZ) can be shipped within 24 hours after order. If you have any demands for CST2.64MGW-TF(2.64MHZ), Please kindly submit an RFQ here or send us an email. We will reply you as soon as possible.
CST2.64MGW-TF(2.64MHZ) Order Process
Ship out your order
Specifications of CST2.64MGW-TF(2.64MHZ)
Internal Part NumberEIS-CST2.64MGW-TF(2.64MHZ)
Delivery TimeIn stock, ship CST2.64MGW-TF(2.64MHZ) today.
SeriesCST2.64MGW-TF
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeDIP-3P
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-CST2.64MGW-TF(2.64MHZ)
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksCST2.64MGW-, CST2.64MGW-TF(2.64MHZ) Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
CST2.64MGW-TF(2.64MHZ) Details Description
Related parts for CST2.64MGW-TF(2.64MHZ)
CONN RECEPT 2POS 24AWG MTA156 datasheet.pdf
CORD .025" SQ PIN RECEPT 12" RED datasheet.pdf
1201 METRAL RCT STR PF 4X6 datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 14POS VERT 5MM datasheet.pdf
RES 2K OHM 0.4W 5% AXIAL datasheet.pdf
IC PFC CTLR HE ENHANCED 8-SOIC datasheet.pdf
CONN PLUG 2POS STRGHT W/SKT datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS INLINE PIN datasheet.pdf