Murata Electronics North America CST24.00MXWH5-TF01(24MHZ)
CST24.00MXWH5-TF01(24MHZ) picture photo
Mfg. Part Number
CST24.00MXWH5-TF01(24MHZ)
Datasheet Download
CST24.00MXWH5-TF01(24MHZ).pdf
Availability of CST24.00MXWH5-TF01(24MHZ)
QUANTITY
EIS Components is the stocking Distributor of CST24.00MXWH5-TF01(24MHZ), we specialize in Murata Electronics North America all series electronic components. CST24.00MXWH5-TF01(24MHZ) can be shipped within 24 hours after order. If you have any demands for CST24.00MXWH5-TF01(24MHZ), Please kindly submit an RFQ here or send us an email. We will reply you as soon as possible.
CST24.00MXWH5-TF01(24MHZ) Order Process
Ship out your order
Specifications of CST24.00MXWH5-TF01(24MHZ)
Internal Part NumberEIS-CST24.00MXWH5-TF01(24MHZ)
Delivery TimeIn stock, ship CST24.00MXWH5-TF01(24MHZ) today.
SeriesCST24.00MXWH5-T
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeDIP-3P
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-CST24.00MXWH5-TF01(24MHZ)
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksCST24.00MXWH, CST24.00MXWH5-TF01(24MHZ) Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
CST24.00MXWH5-TF01(24MHZ) Details Description
Related parts for CST24.00MXWH5-TF01(24MHZ)
IC REG LDO 5V 0.5A 5PENTAWATT datasheet.pdf
DEKAFIX 6 BLANK ORG 50/CD datasheet.pdf
IC ADC 8BIT 750KHZ SAMPL 8-SOIC datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 12V datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 13POS VERT 5.08MM datasheet.pdf
SWITCH BASIC SPST-NO SCREW SEAL datasheet.pdf
CABLE CAT5E 8COND 24AWG 1000' datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 200W datasheet.pdf
DGTL ISO 5KV 1CH GEN PURP 8LGA datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 30V 3A SMA datasheet.pdf