Murata Electronics North America CSTC4.3MG-TC 4.30MHZ
CSTC4.3MG-TC  4.30MHZ picture photo
Mfg. Part Number
CSTC4.3MG-TC 4.30MHZ
Datasheet Download
CSTC4.3MG-TC 4.30MHZ.pdf
Availability of CSTC4.3MG-TC 4.30MHZ
QUANTITY
EIS Components is the stocking Distributor of CSTC4.3MG-TC 4.30MHZ, we specialize in Murata Electronics North America all series electronic components. CSTC4.3MG-TC 4.30MHZ can be shipped within 24 hours after order. If you have any demands for CSTC4.3MG-TC 4.30MHZ, Please kindly submit an RFQ here or send us an email. We will reply you as soon as possible.
CSTC4.3MG-TC 4.30MHZ Order Process
Ship out your order
Specifications of CSTC4.3MG-TC 4.30MHZ
Internal Part NumberEIS-CSTC4.3MG-TC 4.30MHZ
Delivery TimeIn stock, ship CSTC4.3MG-TC 4.30MHZ today.
SeriesCSTC4.3MG-TC
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case Type3P37
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-CSTC4.3MG-TC 4.30MHZ
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksCSTC4.3MG-, CSTC4.3MG-TC 4.30MHZ Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
CSTC4.3MG-TC 4.30MHZ Details Description
Related parts for CSTC4.3MG-TC 4.30MHZ
IDC CABLE - MSR34K/MC34F/MCF34K datasheet.pdf
STRIP BACKING INS 1/32" 4 1/2"L datasheet.pdf
IC 4.62V P-P 5% TO92-3 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 40POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS .156 WW datasheet.pdf
CONN RCPT 66POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
TVS DIODE 6.5VWM 12.3VC SMA datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 55POS SKT datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf