Murata Electronics North America CSTCC3M68G53002-RO
CSTCC3M68G53002-RO picture photo
Mfg. Part Number
CSTCC3M68G53002-RO
Datasheet Download
CSTCC3M68G53002-RO.pdf
Availability of CSTCC3M68G53002-RO
QUANTITY
CSTCC3M68G53002-RO Order Process
Ship out your order
Specifications of CSTCC3M68G53002-RO
Internal Part NumberEIS-CSTCC3M68G53002-RO
Delivery TimeIn stock, ship CSTCC3M68G53002-RO today.
SeriesCSTCC3M68G
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-CSTCC3M68G53002-RO
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksCSTCC3M68, CSTCC3M68G53002-RO Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
CSTCC3M68G53002-RO Details Description
Related parts for CSTCC3M68G53002-RO
MIRROR 5 X 7" ACRYLIC&ALUM 5PK datasheet.pdf
IC XDCP 32-TAP 50K 3WIRE 8-MSOP datasheet.pdf
RES SMD 237 OHM 0.05% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN RCPT VERT 2POS W/GUIDES datasheet.pdf
RES 180 OHM 1/20W .1% AXIAL datasheet.pdf
CUT&POLISH UNITIZED WHEEL 7A MED datasheet.pdf
RES SMD 68K OHM 5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN MAGJACK 1PORT 100 BASE-T datasheet.pdf
CAP CER 6800PF 50V NP0 RADIAL datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf