Murata Electronics North America CSTCE10M0G52R-RO
CSTCE10M0G52R-RO picture photo
Mfg. Part Number
CSTCE10M0G52R-RO
Datasheet Download
CSTCE10M0G52R-RO.pdf
Availability of CSTCE10M0G52R-RO
QUANTITY
CSTCE10M0G52R-RO Order Process
Ship out your order
Specifications of CSTCE10M0G52R-RO
Internal Part NumberEIS-CSTCE10M0G52R-RO
Delivery TimeIn stock, ship CSTCE10M0G52R-RO today.
SeriesCSTCE10M0
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-CSTCE10M0G52R-RO
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksCSTCE10M, CSTCE10M0G52R-RO Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
CSTCE10M0G52R-RO Details Description
Related parts for CSTCE10M0G52R-RO
SWITCH BASIC SPDT .1A PCB datasheet.pdf
IC REG LDO 3V 1A 8SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 130PS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CAP CER 39PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf
HEAT SHRINK FPVW 3/4 BK 6 IN datasheet.pdf
IC OPAMP GP 1.3MHZ RRO 8VSSOP datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SP3T 5A 120V datasheet.pdf
PERMA SEAL BUTT SPLICE SAA-22-18 datasheet.pdf
CONN PLUG 10POS IN-LINE SLDR datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X20MM L-TAB datasheet.pdf
CONN BASE SIDE ENTRY SZB6 M32 datasheet.pdf
RES 200 OHM 35W 1% TO220 datasheet.pdf