Murata Electronics North America CSTCE10M2G52A03-RO
CSTCE10M2G52A03-RO picture photo
Mfg. Part Number
CSTCE10M2G52A03-RO
Datasheet Download
CSTCE10M2G52A03-RO.pdf
Availability of CSTCE10M2G52A03-RO
QUANTITY
CSTCE10M2G52A03-RO Order Process
Ship out your order
Specifications of CSTCE10M2G52A03-RO
Internal Part NumberEIS-CSTCE10M2G52A03-RO
Delivery TimeIn stock, ship CSTCE10M2G52A03-RO today.
SeriesCSTCE10M2G
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-CSTCE10M2G52A03-RO
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksCSTCE10M2, CSTCE10M2G52A03-RO Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
CSTCE10M2G52A03-RO Details Description
Related parts for CSTCE10M2G52A03-RO
INSERT MALE 16POS+1GND CLAMP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .125 EXTEND datasheet.pdf
IC DGTL POT 100K 129TAPS 8-DFN datasheet.pdf
HEADER 52POS STR DUAL INSUL 2ROW datasheet.pdf
CABLE JUMPER 1.25MM .229M 7POS datasheet.pdf
RES 1.38M OHM 1/4W .5% AXIAL datasheet.pdf
RES 25K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
Connector Receptacle, Bottom Entry 24 Position 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
TABLE RUN POLY LT BLUE 5'X3' datasheet.pdf
CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT datasheet.pdf